26.FSM NEWS

POZNAJMY SIĘ!

image

Każdy może zostać obdarowany! Są wśród nas tacy, dla których FSM to cały rok. Na początku zimy i w ramach prezentów mikołajkowych - w tym roku jeszcze nie reportaż ze Spotkania - ale kilka słów zza kulisów… Zapraszamy!

Więcej…

Rozesłani i posłani

image

Dobiegło końca 26. Franciszkańskie Spotkanie Młodych. Kalwaria Pacławska na sześć dni stała się górą Przemienienia, gdzie doświadczaliśmy i mogliśmy obserwować, w jaki sposób Bóg dotyka ludzi.

Więcej…

Pełnia szczęścia

image

Na Kalwarii Pacławskiej pogoda dopisuje! Jest piękne słońce, nie ma ani kropli deszczu a w powietrzu unosi się delikatny wiatr. Trwa nieuchwytny, ale rzeczywisty proces przemiany. Tak zbliża się do końca 26. Franciszkańskie Spotkanie Młodych.

Więcej…

Marzenie Boga

image

W dniu dzisiejszym braliśmy udział we mszy prymicyjnej Neoprezbiterów franciszkańskich: o. Romana Janusza oraz o. Konrada Łaniuchy. Swoje śluby zakonne odnowiły siostry Nazaretanki. Eucharystii przewodniczył o. Konrad, a kazanie wygłosił o. Piotr Dąbek, asystent ds. powołań krakowskiej prowincji franciszkanów.

Więcej…

Przemienieni

image

Przemienieni, czyli nowo narodzeni. Tak czują się osoby po doświadczeniu odpuszczenia grzechów w sakramencie pojednania. Spowiedź była centralnym punktem dzisiejszego dnia.

Więcej…

Więcej artykułów…

Strona 1 z 4

pierwsza
poprzednia
1

Nasza sonda

Najlepszy koncert 28.FSM

facebook

Popup Module

This is the Popup Module feature. Assign any module to the popup module position, and ensure that the Popup Feature is enabled in the Gantry Administrator.

You can configure its height and width from the Gantry Administrator.

More Information