25.FSM News

Trochę lata w środku zimy…

image

To nie będzie tekst newsowy ani relacja z powstawania reportażu po jubileuszowym 25. Spotkaniu Młodych. Brak tu obiektywnych zimnych faktów pozbawionych opinii. Są emocje, przeżycia i… to nadal jest cała prawda o tegorocznym FSM! ;)

Więcej…

Doświadczyłeś ocalenia? - POWIEDZ O TYM!

image

Na początku lata, jeszcze przed wakacjami, organizatorzy tegorocznego Projektu Mesjasz przekonywali - Przyjedźcie na Kalwarię, czeka nas niesamowity czas. Czas ocalenia! - Czy to się udało?

Więcej…

Ocaleni!

image

W ciągu kilku godzin kalwaryjskie wzgórze opustoszało. Nie ma śladu po dekoracjach w świątyni i na nowo zrobiło się tu cicho i pusto. Jedynie trawa na polu namiotowym pamięta ostatni tydzień. A co z uczestnikami?

Więcej…

Tuż przed rozesłaniem

image

Piątek to ostatni pełny dzień na Kalwaryjskim wzgórzu. Mimo zmęczenia młodzi uczestnicy nie tracą ducha entuzjazmu i radości. Już dziś głębiej zastanawiali się nad tym, co czeka ich po zakończeniu FSM.

Więcej…

Przytulić się do krzyża

image

FSM jest czasem szczególnego doświadczenia miłości Boga - w Eucharystii, w modlitwie, w radości, w spotkaniu z drugim człowiekiem, w pięknie Kalwarii Pacławskiej! Tak wielką miłość objawia wszystkim uczestnikom Spotkania Młodych.

Więcej…

Więcej artykułów…

Strona 1 z 4

pierwsza
poprzednia
1

Nasza sonda

Najlepszy koncert 28.FSM

facebook

Popup Module

This is the Popup Module feature. Assign any module to the popup module position, and ensure that the Popup Feature is enabled in the Gantry Administrator.

You can configure its height and width from the Gantry Administrator.

More Information