28.FSM NEWS

CZAS POŻEGNAŃ

image

Sobota. Gdy wybiła godzina 9.00, zebraliśmy się w kościele by zakończyć 28. Franciszkańskie Spotkanie Młodych. Mszy przewodniczył wicedyrektor Spotkania, o. Michał Staszak.

Więcej…

OSTATNI DZIEŃ

image

Dzisiaj ostatni pełny dzień na Kalwarii. Każdy starał się wykorzystać pozostałe godziny jak najlepiej, na długie rozmowy, zabawę, adorację. Sporo czasu wolnego i piękna pogoda idealnie temu sprzyjały.

Więcej…

POŚLIJ MNIE

image

Czwartek to tradycyjnie na FSMie dzień, kiedy szczególnie modlimy się za kapłanów i osoby konsekrowane. To także dobry moment by prosić o rozeznanie własnego powołania.

Więcej…

POTRZEBNY SANITARIUSZ

image

Dzisiaj na Kalwarii dzień spowiedzi, na którą czekało wielu z nas. W połowie Spotkania sięgamy po oczyszczenie i pomoc w modlitwie o uzdrowienie. Kolejny upalny dzień przyniósł morze łask.

Więcej…

ZACZNIJMY TRENINGIEM

image

Dzień zaczęliśmy od intensywnej rozgrzewki z Wojtkiem, trenerem personalnym, który co rano będzie rozmnażał nasze pokłady energii. A potrzebowaliśmy jej bardzo wiele. Co dzisiaj na FSMie?

Więcej…

Więcej artykułów…

Strona 1 z 4

pierwsza
poprzednia
1

Nasza sonda

Najlepszy koncert 28.FSM

facebook

Popup Module

This is the Popup Module feature. Assign any module to the popup module position, and ensure that the Popup Feature is enabled in the Gantry Administrator.

You can configure its height and width from the Gantry Administrator.

More Information