27.FSM NEWS

Podziękowania

image

Już chyba każdy uzupełnił niedobory bądź nierówności snu. Teraz rozpoczęła się część wcielania w życie Projektu Mesjasz i odkrywania Wolności tam, gdzie jesteś. Czas na niekrótkie, choć pewnie niewystarczające – wyrazy wdzięczności.

Więcej…

To już koniec

image

Dzisiaj sobota. To już koniec tegorocznego FSMu. Ojciec Piotr wypowiedział słowa: 27. Franciszkańskie Spotkania Młodych uważam za zakończone. Tymi słowami zostaliśmy rozesłani do swoich domów.

Więcej…

Dzień pełen radości

image

Nadszedł ostatni pełny dzień 27. Franciszkańskiego Spotkania Młodych. W odróżnieniu od wczoraj, dzisiaj wyszło piękne słońce. Wszyscy z niego skorzystali i przesiadywali na placu kościelnym. Co przyniósł nam piątek?

Więcej…

Do czego jesteśmy powołani?

image

Czwartek przyniósł wyższą temperaturę i sporo refleksji na temat różnych rodzajów powołania. Najstarszą tradycją Franciszkańskiego Spotkania Młodych tego dnia jest msza święta prowadzona przez neoprezbiterów.

Więcej…

Czas skupienia

image

Środa to półmetek naszego Spotkania. Dzisiaj dzień oczyszczenia i sakramentu pojednania. Może właśnie to jest powodem nieustającego deszczu? Pada od rana. Choć trudno w to uwierzyć są i plusy takiej pogody.

Więcej…

Więcej artykułów…

Strona 1 z 4

pierwsza
poprzednia
1

Nasza sonda

Najlepszy koncert 28.FSM

facebook

Popup Module

This is the Popup Module feature. Assign any module to the popup module position, and ensure that the Popup Feature is enabled in the Gantry Administrator.

You can configure its height and width from the Gantry Administrator.

More Information