Goście 28. FSM

GOŚCIE 28.FSM

_ Krzysztof Ziemiec - dziennikarz radiowy i telewizyjny, znany ze swojego profesjonalizmu i cieszący się z zaufania widzów. Obecnie związany z TVP1 i „Wiadomościami”, wcześniej m.in. z „Panoramą” w TVP2, TV Puls i TVN24.  W 2011 r. wyróżniony wraz z Twórcami filmu „JP2 - szukałem Was” „Totusem medialnym”. W 2012 r. nagrodzony Orderem Ecce Homo. Prywatnie mąż i ojciec trójki dzieci. 
_ Maria Stepan - reporterka Wiadomości TVP, zaangażowana w relacje z „Euro-Majdanu” w Kijowie. Sama o sobie mówi, że jej miłością są wschodnie kultury słowiańskie i Bóg.
_ Patrycja Hurlak - polska aktorka, znana m.in. z seriali „M jak miłość”, „Klan”, „Na Wspólnej”, „Blondynka”. Autorka książki "Nawrócona wiedźma", w której opowiada o tym jak już jako mała dziewczynka uwikłała się w magię i jak dzisiaj zmieniło się to w zaufanie do Boga.
_ Adam Woronowicz – polski aktor. Ostatnio bardzo często widziany na ekranach – m.in.odtwórca roli  ks. Jerzego Popiełuszki w filmie "Popiełuszko. Wolność jest w nas". Gościł na FSMie w 2011 r.   - Wiara zawsze była dla mnie czymś naturalnym, trochę jak kromka chleba – mówił wtedy  o sobie.
_ Dariusz Kowalski - polski aktor filmowy, znany z serialu "Plebania", w którym grał rolę Janusza Tracza. Mówi, że wiara w jego życiu była zawsze ale nie zawsze taka jak potrzeba - Skończyłem studia, poznałem moją żonę, ślub, urodziła się nasza córka i żyliśmy tak po prostu, jak to często bywa w rodzinie katolickiej - idziemy na Mszę św., a potem do supermarketu - Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek, jak mówi przysłowie”.
_ Adam Szewczyk - gitarzysta, kompozytor i autor tekstów. Wraz ze swoją żoną Magdy Anioł od wielu lat świadczy o Bogu.
_ Anna Golędzinowska - polska modelka, aktorka, prezenterka telewizyjna. O swojej historii nawrócenia opowiada w książkach „Ocalona z piekła. Wyznania byłej modelki” oraz „Z ciemności do światła”. Od 2011 roku mieszka w Medziugorie, spotyka się z ludźmi na całym świecie dając świadectwo. Mówi że odnalazła swoje miejsce i wielką MIŁOŚĆ, którą jest Bóg.
_ Piotr Żyłka - chrześcijański dziennikarz, publicysta, grafik komputerowy. Dobrze znany ze swoich publikacji dla portalu DEON.pl. Pracuje w Wydawnictwie WAM. Autor „Projektu faceBóg” oraz polskiego profilu papieża Franciszka.

Maciej Sikorski – tak mówi o sobie: „Byłem uzależniony od narkotyków… Byłem zanurzony w New Age po uszy. Była astrologia, numerologia, Ananda Marga, był buddyzm diamentowej drogi, joga, mnóstwo praktyk oddechowych, była huna. Można powiedzieć, że dotknąłem wszystkiego. Niełatwo było wyjść z tego stanu, nie jest też łatwo mówić o tym , że to Bóg zmienił moje życie. Ale nigdy nie odmawiam dawania świadectwa”. W tym roku jego multimedialne świadectwo na FSM!
_ Łukasz Nowicki – krakowski aktor teatralny, filmowy i dubbingowy, dziennikarz i prezenter telewizyjny. Od stycznia 2010 prowadzi poranny program TVP2 "Pytanie na śniadanie". Znany z ról w serialach, m.in. z "Prawa Agaty", "Barw szczęścia".
_ Ks. Dariusz Oko – doktor teologii i  filozofii. Wykładowca Uniwersytetu Papieskiego w Krakowie i publicysta. Pełni także posługę jako duszpasterz lekarzy archidiecezji krakowskiej.
_ Ks. Jan Kaczkowski – doktor teologii moralnej, bioetyk, twórca puckiego hospicjum. Jego życie to pasmo Zwycięstw z chorobą nowotworową. Walczy ze śmiertelną chorobą - glejakiem mózgu. Z właściwym sobie poczuciem humoru opowiada o tym zmaganiu w książkach "Szału nie ma, jest rak" oraz właśnie wydanej „Życie na pełnej petardzie, czyli wiara, polędwica i miłość”.
_ Ks. Mariusz Mik – związany z Odnową w Duchu Świętym, pomysłodawca akcji „Jednego Serca, Jednego Ducha” w Rzeszowie, kapłan przepełniony Bożą łaską.
_ Ks. Jakub Bartczak - dawniej znany jako „Mane", członek hip-hopowych ekip z Wrocławia, prawdopodobnie jedyny ksiądz wśród polskich raperów. Autor płyty "Powołanie". Mówi, że z hip-hopu nie da się wyleczyć.
_ Bp Stanisław Jamrozek - Biskup pomocniczy Archidiecezji przemyskiej. Od dawna zaangażowany w prace w duszpasterstwach oraz pomoc dla rodzin dotkniętych problemem alkoholu.
_ O. Piotr Koźlak – Redemptorysta, dyrektor wydawnictwa „Homo Dei”, pisarz. Autor licznych książek m.in. "Jak zadbać o swoje... sumienie".
_ Małgorzata i Tomasz Terlikowscy - przyjaciele i stali goście FSM. Tomasz Terlikowski jest dziennikarzem, filozofem, publicystą, tłumaczem, pisarzem i działaczem katolickim, redaktorem naczelnym portalu fronda.pl i współtwórcą stacji Republika.tv.
_ Małgorzata i Marek Nowiccy - przyjaciele i stali goście FSM. Marek Nowickiego jest dziennikarzem, reporterem i redaktorem, uznawany za najlepszego polskiego dziennikarza zajmującego się medycyną. Podczas 26. FSM prezentowali przygotowany wspólnie film "Murzasihle", o polskich początkach ruchu charyzmatycznego Odnowa w Duchu Świętym.

Nasza sonda

Najlepszy koncert 28.FSM

facebook

Popup Module

This is the Popup Module feature. Assign any module to the popup module position, and ensure that the Popup Feature is enabled in the Gantry Administrator.

You can configure its height and width from the Gantry Administrator.

More Information