Zagrają na 28. FSM

ZAGRAJĄ NA 28. FRANCISZKAŃSKIM SPOTKANIU MŁODYCH

_ Propaganda Dei – zespół istniejący od 2010 roku. Grają w rytmie reggae. Na swoim koncie mają kilka płyt: "Ważne", "Zagadka". Ich teksty i muzyka to modlitwa i jednocześnie to , co Bóg daje im na codzień.
_ Wyrwani z niewoli - Piotr i Jacek poznali się przypadkowo. Po wysłuchaniu swoich świadectw postanowili dać nadzieje innym młodym ludziom na lepsze życie z Chrystusem. Mówią o tym, jak to w  ich życiu pełnym brudu i zniewolenia zwyciężyła wiara i Bóg. Goszczą w wielu szkołach, domach dziecka, rekolekcjach.
_ Piotr Kowalczyk - znany jako „TAU” i „Medium” – polski raper, wokalista, beatboxer i producent muzyczny. 28 czerwca 2013 roku ukazał się pierwszy album rapera "Księga słów". Jest twórcą akcji ewangelizacyjnych „Wspólny Mianownik”.
_ Fioretti - zespół tworzony przez braci z klasztoru franciszkanów w Krakowie. Dobrze znany fsmowiczom z corocznych koncertów podczas Spotkań. Wszyscy bywalcy znają ich takie hity jak "Namioty" czy "Pragnienie".
_ Gabriela Gąsior & HolyNoiz – zespół gospelowy, istniejący od 2008 r. W tym samym roku nagrał pierwszą swoja płytę "To On". Inspiracją do tekstów sa głównie Ewangelie oraz psalmy. Wiążą się także z przeżyciami wokalistki Gabrieli Gąsior w wierze i tym, jak odkrywa Boga w swoim życiu.
_ Michał Król – młody artysta, kompozytor, gitarzysta i wokalista. Zdobył Certificate IV w Hillsong International Leadership College na kierunku "Muzyka uwielbienia". W 2013 roku wydał swój pierwszy album "Twój Majestat".
_ RYMcerze (Bęsiu & DJ Yonas)
RYMcerze prowadzą projekt profilaktyczny „Nie Zmarnuj Swojego Życia” skierowany do warszawskiej młodzieży. Wspólnie z Apostolskim Ruchem Wiary chcą przekazać wartości uniwersalne, chrześcijańskie i wskazać drogę lepszego życia.

Nasza sonda

Najlepszy koncert 28.FSM

facebook

Popup Module

This is the Popup Module feature. Assign any module to the popup module position, and ensure that the Popup Feature is enabled in the Gantry Administrator.

You can configure its height and width from the Gantry Administrator.

More Information