Zagrali na 27. Spotkaniu Młodych

ZAGRALI NA 27. FRANCISZKAŃSKIM SPOTKANIU MŁODYCH

_ 40 i 30 na 70
40 synów i 30 wnuków jeżdżących na 70 oślętach (także 40i30na70)
zespół muzyczny, wpisujący się w nurt muzyki chrześcijańskiej, grający mieszankę rocka, folku i ballady. Teksty ich piosenek oparte są o fragmenty Pisma Świętego. Zespół wystąpił dla większej publiczności w 1999, biorąc udział w konkursie podczas festiwalu muzyki religijnej SacroSong'99 we Wrocławiu. Od tamtego momentu stale obecni na scenie.
_ A&D
zespół kojarzony z dwoma zakonnikami, którzy tworzą jego niezmienny trzon. Zapraszają do swoich projektów przyjaciół - muzyków i grają przede wszystkim na Bożą chwałę - najcześciej zdarza im się to właśnie na FSMie. Na tegorocznym Spotkaniu planują… niespodziankę ☺
_ Fioretti
Franciszkański zespół muzyczny, który tworzą klerycy z WSD w Krakowie. Są na FSM „żelaznym punktem” - piszemy to, co roku, ale to szczera prawda!
_ Full Power Spirit
grupa muzyczna wpisująca się w nurt muzyki chrześcijańskiej, tworzący głównie w stylu hip-hop. Byli już gośćmi FSM i do dziś pamiętamy ich rewelacyjny występ.
_ PANdamusic
jak sami mówią, inspiracją do powstania zespołu był Psalm 29, w którym Boskie dźwięki unoszą się ponad ziemią niosąc przesłanie Miłości. Muzyka, którą tworzy zespół to brzmienia z pogranicza soulu, funku i popu. Muzykę PANdamusic wyróżnia barwa głosu Reni Barańskiej oraz znakomici instrumentaliści, tworzący oryginalne brzmienia. PANdamusic wypracowuje swój niepowtarzalny styl muzyczny czerpiąc inspirację z muzyki całego świata.
_ RYMcerze (Bęsiu & DJ Yonas)
RYMcerze prowadzą projekt profilaktyczny „Nie Zmarnuj Swojego Życia” skierowany do warszawskiej młodzieży. Wspólnie z Apostolskim Ruchem Wiary mają konkretny plan — przekazać w swoim hip-hopie wartości uniwersalne, chrześcijańskie i wskazać drogę lepszego życia. Przekazują profilaktykę w przesłaniu, we własnych historiach walki z nałogami oraz w swojej twórczości. Zespół RYMcerze tworzą dwaj przyjaciele Jonatan Blank (pseud. Dj Yonas) i Łukasz Bęś (pseud. Bęsiu).
_ Wodzirej Wojciech - Grupa Twój Wodzirej
to grupa ludzi prowadzących wesela, bale, imprezy okolicznościowe, zabawy z udziałem dzieci, a także zapewniająca animacje podczas pikników i eventów. Bogate doświadczenie, repertuar i głowa pełna pomysłów - to coś, co jest ich cechą charakterystyczną.

Nasza sonda

Najlepszy koncert 28.FSM

facebook

Popup Module

This is the Popup Module feature. Assign any module to the popup module position, and ensure that the Popup Feature is enabled in the Gantry Administrator.

You can configure its height and width from the Gantry Administrator.

More Information