Zagrali na 26. Spotkaniu Młodych

Wieczór na Kalwarii nie może upłynąć bez koncertu? Tym razem pojawili się:

ZAGRALI NA 26. FRANCISZKAŃSKIM SPOTKANIU MŁODYCH

_ Dusza we mgle
zespół powstał jesienią 2010 r. w Przemyślu, muzycy mówią, że wykonuje muzykę o tematyce turystycznej i o wszystkim, co w życiu ważne, prawie wszystkie ich utwory są kompozycjami autorskimi opartymi na własnych tekstach i aranżacjach, ale śpiewają również teksty i piosenki innych autorów, Dusza we mgle chce grać i śpiewać dla każdego, kto w codziennym zgiełku potrzebuje chwili refleksji i zastanowienia.
_ Frenchman
pół Polak, pół Francuz urodzony w Afryce, gdzie spędził 14 lat swojego dzieciństwa, znany z wielu formacji, tworzy polską scenę hip-hopu od jego narodzin, zaprasza do współpracy wiele osób, sam odpowiada za warstwę muzyczna i liryczną swoich kawałków, jego teksty są owocem własnych przemyśleń oraz doświadczeniem nawrócenia, jakie przeżył.
_ Love Story
to zespół, który powstał z pragnienia serca by promować idee czystości, Love Story wykonuje piosenki o prawdziwej miłości, zagrali ponad 50 koncertów w całej Polsce, występując na festiwalach, ulicach, w poprawczakach i szkołach; autorką utworów, wokalistką i pianistką jest Magdalena Frączek; zespół ma na swoim koncie już pierwszą płytę, obecnie trwają pracę nad kolejną.
_ Maleo Reggae Rockers
nasi FSMowi przyjaciele! Kolejny raz przyjadą na Kalwarię, żeby zagrać swoje największe przeboje. Maleo Reggae Rockers jest niewątpliwie najpopularniejszym polskim zespołem grającym reggae, jego liderem i założycielem jest Darek „Maleo” Malejonek.
_ Marek Stryszowski & Przyjaciele
pochodzi z Wieliczki, jest polskim muzykiem jazzowym, kompozytorem i wykonawcom, równolegle do działalności koncertowej realizuje wiele projektów autorskich, współpracował z wieloma muzykami i zespołami, angażuje się również w działalność społeczną.
_ Teatr A
jest zawodowym, offowym teatrem autorskim, który realizuje spektakle o tematyce religijnej, na swoim koncie liczy spektakle muzyczne, parakabaret biblijny a także widowiska uliczne, Teatr A gościł na scenach w całym kraju i wielu państw Europy.
_ Fioretti
Franciszkański zespół muzyczny, który tworzą klerycy z WSD w Krakowie. Są na FSM „żelaznym punktem”.

Nasza sonda

Najlepszy koncert 28.FSM

facebook

Popup Module

This is the Popup Module feature. Assign any module to the popup module position, and ensure that the Popup Feature is enabled in the Gantry Administrator.

You can configure its height and width from the Gantry Administrator.

More Information