Goście 26. Spotkania Młodych

Są bardzo różni, zajmują się różnymi rzeczami - jedno ich łączy - byli gośćmi 26FSM! Oto lista tych, którzy odwiedzili Franciszkańskie Spotkanie Młodych!

GOŚCIE, Goście, goście

_ PaT Przemyśl
PaT jest grupą działającą w ramach ogólnopolskiego projektu profilaktycznego "Profilaktyka a Ty".
_ Przemysław Babiarz
dziennikarz sportowy i telewizyjny, pracuje w TVP, z wykształcenia jest teatrologiem i aktorem, występował na deskach Teatru Wybrzeże w Gdańsku, pochodzi z Przemyśla.
_ Grzegorz Wacław "Dziki"
jest ojcem czwórki dzieci i mężem jednej żony, mieszka w Warszawie, były anarchista, świadectwo jego nawrócenia można było przeczytać w książce „Radykalni”.
_ O. Pacyfik Iwaszko
franciszkanin z zakonu Braci Mniejszych, razem z braćmi: min o. Józefem Witko, posługuje w Sekretariacie Ewangelizacji Prowincji Matki Bożej Anielskiej w Krakowie, gdzie prowadzi rekolekcje, naucza oraz odprawia Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie, jest autorem książek o Duchu Świętym, ewangelizacji i posłudze, jaką pełni.
_ Ks. bp Stanisław Jamrozek
w kwietniu 2013 papież Franciszek mianował go biskupem pomocniczym archidiecezji przemyskiej, ukończył technikum budowlane w Rzeszowie i tam pracował w tym fachy przez trzy lata po maturze, jednocześnie będąc piłkarzem Waltera i Zelmera Rzeszów oraz Strumyku Malawa; po święceniach kapłańskich w 1989 roku studiował jeszcze na KUL i w Rzymie; jako dewizę biskupią przyjął słowa „Veritatis Evangelio servire” (Służyć Ewangelii Prawdy).
_ Ks. Tomasz Jegierski
duszpasterz akademicki w Kanadzie, który ukończył w 2001 r. kanadyjskie seminarium i pracował wiele lat na terenie tamtejszych parafii. Obecnie przebywa w Polsce, pisze bowiem pracę naukową, jest związany z FT Film – dystrybutorem filmu „Cristiada” w Polsce.
_ Ireneusz Krosny
najbardziej znany mim komiczny w Polsce! Występował na wielu festiwalach w kraju i na świecie; z kabaretem związany jest od 14-stego roku życia, ukończył Szkołę Muzyczną I stopnia im. Feliksa Rybickiego w Tychach a także jest absolwentem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego (wydział teologii), prowadzi warsztaty teatralne i pantomimiczne w Krakowie i Wilnie.
_ Jan Nowicki
jest polskim aktorem teatralnym, telewizyjnym i filmowym o bardzo długiej liście sukcesów, pracuje również, jako pedagog, w czasie FSMu wystąpi na scenie.
_ Marek Nowicki
był gościem 24 FSM, pracuje w telewizji, jest reporterem i redaktorem, jest uznawany za najlepszego polskiego dziennikarza zajmującego się medycyną, w czasie tegorocznego Spotkania na Kalwarii przygotuje dla nas bardzo miłą niespodziankę.
_ Ks. bp Grzegorz Ryś
od 2011 roku biskup pomocniczy Archidiecezji Krakowskiej, jego zawołanie biskupie to słowa: „Virtus in infirmitate” (Moc w słabości); jest doktorem teologii i historii, był rektorem Wyższego Seminarium Duchownego w Krakowie, obecnie jest przewodniczącym Zespołu ds. Nowej Ewangelizacji.
_ Ks. Jacek Stryczek
mówią o nim „Ksiądz Wiosna”, jest duszpasterzem wolontariatu i ludzi biznesu, zajmuje się także Wspólnotą Indywidualności Otwartych oraz Męskimi Stronami Rzeczywistości, koordynuje projekty „Szlachetna Paczka” i „Akademia Przyszłości”.
_ Tomasz Terlikowski
dziennikarz, filozof, publicysta, tłumacz, pisarz i działacz katolicki, redaktor naczelny portalu fronda.pl - przyjaciel FSM.
_ Tomasz Zubilewicz
obecnie jest prezenterem pogody w trzech stacjach telewizyjnych, przez kilkanaście lat pracował jako nauczyciel geografii i katecheta, kocha przyrodę i piękno krajobrazu, bierze udział w akcji „Nie wstydzę się Jezusa”.

 

A Ty? Byłeś na 26. Franciszkańskim Spotkaniu Młodych?

Nasza sonda

Najlepszy koncert 28.FSM

facebook

Popup Module

This is the Popup Module feature. Assign any module to the popup module position, and ensure that the Popup Feature is enabled in the Gantry Administrator.

You can configure its height and width from the Gantry Administrator.

More Information